Casus Telefon Dinleme Yazilimi

Casus Telefon Dinleme Yazilimi

Casus Telefon Dinleme Yazilimi
Cep telefonunuzu kaybederseniz, çünkü bir kabus olabilir en yüksek değeri veren kişinin iletişim bilgileri, kişisel kayıtlarında olduğunu ve belki de telefon içinde artık olduğunu bu nedenle değil bilgi eksikliğinin, pişman.
Bizim düşünebiliyrmus yıl alamaz, biz şimdi bize bile 1 dakika cep telefonu ve biz zaman var, biz Mobil nerede şimdi belirsiz olması ayıramazsınız! O bir kayıp telefonun yerini yargıç münker olduğu gibi, biz, olası bir davayı kaybetmiş artık cep telefonu kullanımı teknolejiden tasarlanmış yenilikçi bir ders ile bloke edilebilir .. çok can sıkıcı ve uzaktan telefonunuza içeriği hakkında tüm bilgileri bir kişiyi silebilirsiniz.
Genel olarak, biz sadece evin yan tarafındaki bizim telefon unutmak eksik let sanki biz kayıp telefonu veya ev ikamet içine kaybolur acaba endişeleri yakalanmış ediyoruz. Şimdi bu endişe bir son vermek zamanı geldi.
telefonu izleme ve yerelleştirme MsPyar programlarını tanışın. En iyi market, BlackBerry, Symbian (Nokia) Android ve iPhone ve modelleri gibi cihazların tüm aralığı ile çalışıyor.
Şimdi, hepimiz çünkü çağımızın telefonunuzdaki verileri dönmek için bir ihtiyaç olduğunu anlamak ve bu yüzden bizim telefon bizim kabuslar biridir kaybetti.
Şimdi size kısaca her birinden bir kaç güzel özellikleri değineceğim

About The Author

casuss

No Comments

Leave a Reply