Casus Cep Telefonu

Casus cep telefonu

casus-cep-telefonu-casussBazı durumlar takip edilmek ister. Asıl amaç rastgele herkesin izlenmesi, dinleme yapılması, tehdit edilmesi olmasa da bazen gerçekten bir ortamın, yapılan bir görüşmeyi dinlemek can kurtarıcı olabilir, zarardan korunmayı sağlayabilir. Harika bir teknoloji ürünü olan Casus cep telefonu birçok alanda işe yarayacaktır. Akıllı bir cep telefonu sahibi olan herkes istediği veya ihtiyacı olduğu anda bir casus programa sahip olarak veri elde edebilmektedir.

Dinleme, mesaj takibi, resim, video takibi, gezinti yapılan web sitelerinin öğrenilmesi gibi birçok işlevi olan casus yazılım Android ve IOS işletim sistemli cep telefonu ve tabletlere uyumlu bir yazılımdır.

Bu program takibi amaçlanan kişinin telefonuna yüklenmelidir. Çok kısa bir süre içinde yapılabilen yüklemenin ardından mail adresine gönderilen bilgilere göre korumalı bir panel için kullanıcı adı ve şifre oluşturulacak, internete bağlı olunduğu zamanlarda herhangi bir cihazdan panel aracılığıyla veri takibi yapılabilecektir.

İnternetten uzak tutulamayan çocuklar da Casus cep telefonu ile bir dereceye kadar tehlikeli durumlardan korunabilecektir.

Sadakatinden emin olunamayan ve şüpheli durumlarda bir eş ya da sevgili takibi yapılabilmekte, casus yazılım yüklü olan telefonu dinlenebilmekte, kimlerle hangi içerikte görüşme yaptığı, kişinin o an için bulunduğu ortam seslerine ulaşılabilmektedir.

Bir işveren için de gerekli olabilen bu yazılımla şirketteki elemanların çalışma saatleri içinde iken nerede olduğu, ne yaptığını da saptamak mümkün olabilmektedir.

Programın yüklü olduğu telefonuna sahip olan ve takibe alınan kişinin gönderdiği mesajlara, telefon rehberine, telefondaki dosyalarına ve uygulamalara dahi ulaşılabilmektedir.

iPad Casus Telefon

Iphone teknoloji devi Apple’nin tasarladığı akıllı telefon.

Samsung J Dinleme

Samsung çok uzun yıllardır teknolojiye hizmetini sürdürmektedir.

HTC cep telefonu

HTC Tayvan merkezli bir markadır ve beş ülkede üretim yapmaktadır.

LG telefon dinleme

Teknolojinin en önde gelen markalarından biri de LG

General Mobile casus Dinleme

General Mobile bir Türk şirketidir.

Sony Xperia Dinleme

Sony uzun yıllardır teknolojinin dev markası olmayı başarmış bir dünya markasıdır.

HUAWEi Takip

Huawei Çin merkezli olup çok uluslu bir şirket olarak bilinmektedir.

Vestel Casus

Vestel cirosunu günden güne arttıran çok önemli bir Türk markasıdır.

TURKCELL Ortam Takip

Turkcell Şubat 1994 yılında GSM iletişim sistemine geçildikten sonra hizmete geçmiş bir dünya şirketidir.

9.1.1,       S, iphone,      no mini,      ikinci el,      8.4,      başkasının,      active,  ,      duos,      en iyi,      ne,      Vestel,      böcek,      silme,      6,      son sürümü,      istiyorum,      M8,      General Mobile,      ios,      sevgilimin,      Casper,      V9,      C,      yazılımı,      curve,      V10 via,      Turkcell casus telefon dinleme programı,       ne kadar,      Asus,      t60,      Z10,      2015,      ses,       free,      8.1.3,      takip,      yapılır,      A,      android,      gsm,      edge,      web,  9.1.3,      Amerika,      SM-G,      Q10,      spy software,      ,      t80,      dınleme,      Samsung,      uydudan,      5,      G3,      pro,      telefonu,      nasıl,      çağrı takip,       dinlenir,      3,      t70,      casusu,      Plus,      Windows mobile,      4,      t50,      lumia,      ücretsiz,      Sony,    9.4,      7,      profesyonel. Yeni,      V6,      ajan,      lite,      2018,      one,      vodafone,      9.02,      imei,      yazılımları,      fiyatları,      9.3,      programları,      indir,      komut,      gizli,      uzaktan,      Alpha,      xperia Z2,      numara,      2. El,      alet,      V7, ,      2017,      izleme,      Google play,      Venüs,      yöntemleri,      satın al,     01,      discovery,      passport,      nasıl,      sinyal,      dinle,      cihazı,      2016,      Black Berry,      V8,      internet,      spy phone,      desire,      güvenli,      Huawei,      apk,      sim kart,      9.2,      M9,      V5,      okuma,      ingiliz,      10,      gold edition,      turkcell,      8.3,      no,      HTC,     LG,      Nokia,      C,      sanal casus,      sms,      görüntüleme,      note,      yükleme,      flex,      başkasının,      ascend,      8.2,      ice,      rehber,      Ucuz,      zenfone,      sistemi,      cep telefon,      9.1,      eşimin,      tlf,      tel,   ,      jailbreak,      G4,      kayıt,      Apple,      bilgisayardan,      bold,      9.03,      pc,   casusluk,      akıllı telefon,      avea,      takibi,      Lenovo,      app,      9,      galaxy,      garantili,      9.1.2,      not,      Z3,      gps,